समाचार

कोहलपुर नगरपालिका र मातहतका सबै वडा कार्यालयहरु आगामी कात्तिक ६ गतेसम्मका लागि सिल

असोज२८-नेपालगंज

बाँकेको कोहलपुर नगरपालिका र मातहतका सबै वडा कार्यालयहरु आगामी कात्तिक ६ गतेसम्मका लागि सिल गरीएका छन । नगरपालिका कार्यालयमा कार्यरत केही कर्मचारीहरुमा कोरोना संक्रमण देखिएको भन्दै नगरपालिकाको कार्यालय, १५ वटै वडा कार्यालय र विषयगत कार्यालयहरु सिल गरिएको नगरपालिकाले जनाएको छ । कोहलपुर नगरपालिकाका मेयर लुटबहादुर रावतको अध्यक्षतामा बुधबार बसेको आकस्मिक बैठकले बुधबारदेखी आगामी कात्तिक ६ गतेसम्मका लागि नगरपालिका मातहतका सबै कार्यालय बन्द गर्ने निर्णय गरेको हो । जारी सूचनामा अत्यावश्यक सेवा बाहेक विषयगत शाखा (उपशाखा र सम्पूर्ण वडा कार्यालयहरुबाट प्रवाह भईरहेका सेवाहरु कात्तिक ६ गते सम्मका लागि बन्द गरीएको उल्लेख गरीएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *